whatsapp

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Bulgaristan'dan Ev Almak

  Yazı Boyutu

  Bulgaristan'dan Ev Almak

  Bulgaristan Türkiye'ye komşu olmasından ve avrupanın sakinliği ile ünlü ülkelerinden birsidir. Sizde Bulgaristan'ın gözde yerlerinden ev alarak kendinize Bulgaristan yani avrupa birliği oturumuna sahip olabilirsiniz ve aynı zamanda zaman geçtikten sonra bu oturumu süresiz halede çevirebilirsiniz. 

  Bulgaristan'dan yapacağınız bir yatırım, yatırım değerini her zaman koruyacak bir yatırımdır. Çünkü Euro para birimi Türk Lirası para birimine karşılık her zaman değerini korur.

  Ülkede enfilasyon çok düşük olduğu için yatırımınızı her zaman geri alabilirsiniz.

  Bulgaristan'da ev alarak oturum almak doğru evi bulmanız çok önemlidir.

  Doğru evi bulduktan sonra yapmanız gereken bir çok prosedür vardır

  Bunlar şu şekildedir;

  1. Bulgaristan da ev aldığınız zaman bu evin değeri muhakkak 60.000 € ve üzeri olması gerekmektedir. Yani Bulgaristan Cumhuriyeti size 60.000 € ev alırsan sana oturum veririm, yada 60.000 € değerinde bir yatırım yaparsan aynı şekilde oturum veriririm demektedir. Tabi bu süreç biraz zor bir süreçtir güvendiğiniz insanlarla yada noter huzurunda bu işlemleri yapmanızı tavsiye ederiz. 

  2. Banka aracılığı ile para transferinizi yapmanız gerekmektedir. 

  3. Muhakkak bir apartman dairesi almanız gerekmektedir. Çünkü Bulgaristan vatandaşı değilseniz Bulgaristan'dan toprak satın alamazsınız. Bunu sadece kuracağınız bir şirketin üzerine alabilirsiniz.

  Daha fazla detayı ; http://www.bulgaristansatilik.com/ adresinden öğrenebilirsiniz.